Kes on puhas kraam poe taga?

Poe idee ning vajadus

Puhas kraam e-poed on tekkinud isiklikust vajadusest teha väga lihtsad, kuid tervislikud tooted kättesaadavamaks. Soovime erineda lihtsa ning pigem väikese kaubavaliku poolest ning püüame pakkuda personaalset klienditeenindust.

Meie missioon:

  • Pakkuda tooteid, mis ei koorma tervist ning teevad olemise mõnusaks
  • Pakkuda lihtsaid tooteid, mida saab kasutada igapäevases toidutegemises ning mille kasutamine ei vaja erimenüüd
  • Pakkuda personaalset klienditeenindust

Meie meeskond

Poe on loonud ning sellega igapäevaselt toimetavad õed Liis ja Laura

Liis (35 a) on majandusharidusega ning kahe toreda poisi ema ning Laura (30 a) inseneriharidusega verivärske ema. Me ei ole tulihingelised veganid ega taimetoitlased, meil ei ole gluteenitalumatust ning tegelikult võiksime juua ka tavalist piima. Kuigi liha meie toidulaual tegelikult väga ei ole ning aastatega oleme hakanud hoolikamalt jälgima, mida poes pakutavad tooted sisaldavad ning kuidas meie keha toidule reageerib. Arvame, et toitume lihtsalt, kuid tervislikult. 

            

Kuidas elada tervislikumalt

Et toituda tervislikult, ei pea koostama erimenüüd või päeva pealt loobuma kõigest, millega siiani harjunud oleme. Kindlasti annab igapäevastes toitudes koormavaid toiduained asendada ning kindlasti valida koostisaineid ka päritolu järgi. Eelistame eestimaist toodangut ning hindame töötlemata toitu.